Vacature projectleider ICT (100%)

28 augustus 2019

Uitgedaagd om mee te werken aan technologische vernieuwingen en digitale transformatie? Stuur je graag projecten aan binnen het brede en diverse domein van ICT? Zit analyse in je genen en ben je gebeten om mensen mee te nemen in een implementatie?

We zoeken een enthousiaste collega om in het team ICT in Brussel aan de slag te gaan als Projectleider ICT (100%).

Je opdracht

 • Leiden/begeleiden van belangrijke ICT-projecten en het opleveren van het gewenste resultaat. Hierbij besteed je veel aandacht aan het in kaart brengen van doelen en verwachtingen van een project, het opstellen van een gedetailleerd projectplan, het inschatten van mogelijke risico’s, het opvolgen van de voortgang en het bijsturen van het plan indien nodig.
 • Je voert een aantal functionele analyses uit.  Hiervoor ga je in gesprek met de relevante stakeholders, zoekt samen met hen naar een consensus in geval van tegengestelde belangen.  Je werkt voorstellen uit en begeleidt hen in het maken van een finale keuze.  De functionele analyse bespreek je vervolgens met de informatie architect, projectbegeleiders en de ontwikkelaars.
 • Je coacht een team van projectbegeleiders in projectmatig werken waarbij er gestreefd wordt naar een gestandaardiseerde manier van werken.
 • Je werkt voorstellen uit om de verschillende werkprocessen binnen de ICT afdeling verder te optimaliseren.  Bijvoorbeeld : planningsproces resources ICT. Samen met de informatie architect en de hoofd ontwikkelaar, werk je voorstellen uit om het planningsproces van de verschillende resources over de verschillende projecten heen te verbeteren.

Je profiel

Wil je de ICT projecten binnen onze organisatie mee realiseren en deel uitmaken van ons team, dan verwachten wij dat je:

 • echt sterk bent in projectmanagement
 • ervaring hebt met het leiden van ICT-projecten en het uitvoeren van functionele analyses
 • zowel mondeling als schriftelijk to the point communiceert en ook diplomatisch de zaken op de juiste manier weet te brengen
 • mensen weet te sturen naar de juiste resultaten
 • collegiaal samenwerkt en vanuit een positieve ingesteldheid handelt
 • de missie en visie van Katholiek Onderwijs Vlaanderen onderschrijft
 • getuigt van engagement voor de katholieke dialoogschool

Ons aanbod

Wij bieden een uitdagende functie met ruimte voor eigen initiatief in een professioneel team en in een open sfeer. Je zal werken vanuit onze kantoren in Brussel.

Een aanstelling kan op contractuele basis of via detachering. Bij een contractuele aanstelling bieden we:

 • een contract van onbepaalde duur
 • een aantrekkelijk salaris aangevuld met extra legale voordelen zoals groepsverzekering, woon-werkvergoeding, tussenkomst in maaltijden
 • een uitgebreid pakket vakantiedagen

Bij een detachering behoud je je onderwijsstatuut d.w.z. vaste benoeming en salaris.

Onze organisatie

Katholiek Onderwijs Vlaanderen is de netwerkorganisatie en ledenvereniging van de katholieke (hoge)scholen, internaten, centra en universiteit in Vlaanderen en Brussel. Wij vertegenwoordigen onze leden op diverse fora, komen op voor hun belangen en  ondersteunen hen bij pedagogische, juridische, administratieve en bestuurlijke vragen. We begeleiden onze meer dan 2 400 onderwijsinstellingen bij de realisatie van het project van de katholieke dialoogschool en de verdere uitbouw van een kwaliteitsvol onderwijsaanbod. Katholiek Onderwijs Vlaanderen is de grootste onderwijsspeler in Vlaanderen en bezielt met haar pedagogisch project meer dan 935 000 kinderen, jongeren en volwassenen.

Interesse?

Voor meer informatie over de jobinhoud kun je contact opnemen met Annick Vlaminckx, directeur Ondersteuning via 02 507 06 17 of 0495 21 46 22 of annick.vlaminckx [at] katholiekonderwijs.vlaanderen .

Solliciteren

Solliciteer online. Vul je gegevens in en voeg je motivering en cv toe. We hechten veel belang aan een uitgebreide motivatie waarin je aangeeft hoe jouw ervaring aansluit bij het profiel van deze functie. Solliciteren kan uiterlijk tot en met 26 september 2019.

Indien we je op basis van je cv en motivatie selecteren, nodigen we je uit voor een gesprek.

Ondersteuning nodig bij het opladen van je cv of motivatie? Contacteer Marjolein Vermijl, medewerker HR via marjolein.vermijl [at] katholiekonderwijs.vlaanderen of 02 507 07 91.