Vacature expert coördinatie curriculum en leerplannen

05 juli 2019

De expertise en inspiratie van onze medewerkers en team zijn onze stuwende kracht. Bouw jij onze organisatie mee uit? We zoeken (een) gedreven collega(‘s) om in het team secundair onderwijs van de Dienst Curriculum en Vorming aan de slag te gaan als Expert coördinatie curriculum en leerplannen so (100%).

Je opdracht

Als expert coördinatie curriculum en leerplannen secundair onderwijs zal je in het team secundair onderwijs volgende taken opnemen:

 • de coördinatie van de ontwikkeling van nieuwe leerplannen en curriculumdossiers
 • de coördinatie van de afstemming van nascholing en begeleiding m.b.t. nieuwe leerplannen
 • de procesbegeleiding van de implementatie van nieuwe leerplannen
 • (internationale) ontwikkelingen i.v.m. curriculumontwikkeling opvolgen
 • binnen het team van secundair onderwijs mede verantwoordelijk zijn voor visieontwikkeling op het vlak van curriculum en leerplannen
 • in overleg gaan met de nascholers en de pedagogisch begeleiders in onze regio’s
 • in overleg gaan met diverse onderwijspartners

Je profiel

Wil je de dienstverlening aan onze scholen mee waarmaken en deel uitmaken van ons team, dan verwachten wij dat je:

 • getuigt van een overtuigd engagement binnen de katholieke dialoogschool
 • de missie en visie van Katholiek Onderwijs Vlaanderen onderschrijft
 • een ruime belangstelling voor secundair onderwijs en onderwijsvernieuwing hebt, in het bijzonder met betrekking tot curriculum en leerplannen
 • kennis hebt van het brede onderwijsveld, ten minste 10 jaar relevante onderwijservaring of gelijkwaardig waarvan min. 5 jaar ervaring in een leidinggevende functie
 • de over nodige (ped)agogische en ICT-vaardigheden beschikt
 • een teamspeler bent, maar tegelijk ook zelfstandig kan werken
 • over grote relatiebekwaamheid beschikt in functie van teamwork en vergaderingen
 • zeer communicatievaardig bent: zowel mondeling als schriftelijk
 • over een relevant diploma hoger onderwijs beschikt

Ons aanbod

Wij bieden een uitdagende functie binnen de pedagogische begeleidingsdienst van Katholiek Onderwijs Vlaanderen met ruimte voor eigen initiatief in een professioneel team en in een open sfeer. Je zal werken vanuit onze kantoren in Brussel.

 • Een voltijdse detachering met behoud van het onderwijsstatuut d.w.z. vaste benoeming en salaris.
 • De startdatum wordt bepaald in overleg met de school, ten vroegste september 2019.

Onze organisatie

Katholiek Onderwijs Vlaanderen is de netwerkorganisatie en ledenvereniging van de katholieke (hoge)scholen, internaten, centra en universiteit in Vlaanderen en Brussel. Wij vertegenwoordigen onze leden op diverse fora, komen op voor hun belangen en  ondersteunen hen bij pedagogische, juridische, administratieve en bestuurlijke vragen. We begeleiden onze meer dan 2 400 onderwijsinstellingen bij de realisatie van het project van de katholieke dialoogschool en de verdere uitbouw van een kwaliteitsvol onderwijsaanbod. Katholiek Onderwijs Vlaanderen is de grootste onderwijsspeler in Vlaanderen en bezielt met haar pedagogisch project meer dan 935 000 kinderen, jongeren en volwassenen.

Interesse?

Voor meer informatie over de jobinhoud kan je terecht bij Cindy Lammens, teamverantwoordelijke

secundair onderwijs in de Dienst Curriculum & vorming, Guimardstraat 1, 1040 Brussel via cindy.lammens [at] katholiekonderwijs.vlaanderen of 02 507 07 31.

Solliciteren

Solliciteer online. Vul je gegevens in en voeg je motivering en cv toe. We hechten veel belang aan een uitgebreide motivatie waarin je aangeeft hoe jouw ervaring aansluit bij het profiel van deze functie. Solliciteren kan uiterlijk tot en met 13 september 2019.

Indien we je op basis van je cv en motivatie selecteren, nodigen we je uit voor een gesprek.

Ondersteuning nodig bij het opladen van je cv of motivatie? Contacteer Marjolein Vermijl, HR - medewerker Dienst Ondersteuning via marjolein.vermijl [at] katholiekonderwijs.vlaanderen of op telefoonnummer 02 507 07 91.