Vacature administratief medewerker

03 juli 2018

Katholiek Onderwijs Vlaanderen wenst voor onmiddellijke indiensttreding een administratief medewerker (v/m) aan te werven.

Je opdracht

Als administratief medewerker ondersteun je de Stafdienst en zorg je in overleg met collega’s voor een vlotte werking en correcte uitvoering van de taken.

Als lid van een team ben je verantwoordelijk voor het onthaal van bezoekers en ben je het eerste aanspreekpunt (onder meer via telefoon en e-mail) voor leden en externen. Je beheert de agenda’s van de directeur-generaal, secretaris-generaal en pedagogisch directeur.

Je beheert de informatie (documenten en verslagen) digitaal, staat in voor de technisch-inhoudelijke ondersteuning zoals het updaten van bestanden, lay-outen van publicaties, opladen van documenten, online plaatsen van berichten en ondersteunt de dossierbehandeling zoals scannen en maken van presentaties.

Je organiseert en bereidt vergaderingen voor en je bent soms ook verslaggever.

Je werkt nauw samen met je collega’s en neemt een ambassadeursrol voor onze organisatie en het geheel van het katholiek onderwijs in Vlaanderen en Brussel op.

Je profiel

Wil je de dienstverlening aan onze scholen mee ondersteunen en deel uitmaken van ons team, dan verwachten wij van jou dat je:

 • de missie en visie van Katholiek Onderwijs Vlaanderen onderschrijft en getuigt van engagement voor de katholieke dialoogschool
 • beschikt over een diploma professionele bachelor, of evenwaardige ervaring of kwalificatie
 • je correct in het Nederlands kan uitdrukken (bijkomende kennis van Frans en Engels zijn extra troeven)
 • een zo duidelijk mogelijke en zorgvuldige verslaggeving nastreeft
 • Officetoepassingen vlot kunt gebruiken en graag met nieuwe toepassingen leert werken
 • zelfstandig en nauwkeurig bent
 • goed kunt plannen en organiseren
 • houdt van menselijke contacten en communicatief bent
 • een ‘multitasker’ en een groepsspeler bent

Ons aanbod

Wij bieden een uitdagende functie met ruimte voor eigen initiatief in een professioneel team en in een open sfeer. Je zal werken vanuit onze kantoren in Brussel. 

 • Een contract van onbepaalde duur.
 • Een aantrekkelijk salaris aangevuld met extra legale voordelen.
 • Een uitgebreid pakket vakantiedagen.

Onze organisatie

Katholiek Onderwijs Vlaanderen is de netwerkorganisatie van de katholieke (hoge)scholen, internaten, centra en universiteit in Vlaanderen en Brussel. Wij vertegenwoordigen onze leden op diverse fora, komen op voor hun belangen en ondersteunen hen bij juridische, administratieve en bestuurlijke vragen. We begeleiden onze meer dan 2 200 onderwijsinstellingen bij de realisatie van het project van de katholieke dia-loogschool en de verdere uitbouw van een kwaliteitsvol onderwijsaanbod. Katholiek Onderwijs Vlaanderen is de grootste onderwijsspeler in Vlaanderen en bezielt met haar pedagogisch project meer dan 935 000 kinderen, jongeren en volwassenen.

Interesse?

Voor meer informatie over de jobinhoud kun je contact opnemen met Chris Smits, secretaris-generaal via 02 507 07 70 (0477 69 82 54) of chris.smits [at] katholiekonderwijs.vlaanderen.

Solliciteren

Solliciteer online. Vul je gegevens in en voeg je motivering en cv toe. We hechten veel belang aan een uitgebreide motivatie waarin je aangeeft hoe jouw ervaring aansluit bij het profiel van deze functie. Solliciteren kan uiterlijk tot en met vrijdag 17 augustus 2018.

Indien we je op basis van je cv en motivatie selecteren, nodigen we je uit voor een gesprek en eventueel een schriftelijke opdracht.

Ondersteuning nodig bij het opladen van je cv of motivatie? Contacteer marjolein.vermijl [at] katholiekonderwijs.vlaanderen (02 507 0791)