Vacature stafmedewerker financieel beleid voor de Dienst Bestuur & organisatie

11 september 2018

We zoeken een gedreven collega om in de Dienst Bestuur & organisatie aan de slag te gaan als stafmedewerker financieel beleid (100%).

Opdracht

Concreet bestaat je takenpakket uit:

 • mee verantwoordelijkheid opnemen over (onder meer) volgende thema’s voor vzw’s in de onderwijssector: fiscale en boekhoudkundige verplichtingen, werkingsmiddelen en verificatie, inkoopbeleid, financiële planning, financieringsmethoden
 • actief meewerken binnen het team van de Dienst Bestuur & organisatie bij het zoeken naar en het verspreiden van oplossingen rond fiscale en financiële organisatie voor de leden-vzw’s in de onderwijssector
 • mee instaan voor telefonische permanentie, ondersteuning via e-mail of persoonlijke contacten, in Brussel of op locatie…
 • beschikbaar zijn voor professionaliseringsinitiatieven (volgen en geven), soms ook buiten kantooruren
 • samenwerken met de andere collega’s van Katholiek Onderwijs Vlaanderen om een geïntegreerde ondersteuning aan te bieden aan onze leden

Profiel

Wil je de dienstverlening aan onze scholen mee ondersteunen en deel uitmaken van ons team, dan verwachten wij dat je:

 • een stevig engagement voor de katholieke dialoogschool hebt
 • de missie en visie van Katholiek Onderwijs Vlaanderen onderschrijft
 • beschikt over een diploma accountancy-fiscaliteit of gelijkwaardig
 • beschikt over ervaring in de aangehaalde thema’s of bereid is zich daarin in te werken
 • een breed takenpakket als een uitdaging beschouwt
 • getuigt van engagement, flexibiliteit en zin voor teamwerk
 • ervaring hebt met courante informaticatoepassingen
 • je zowel mondeling als schriftelijk erg vlot en correct kan uitdrukken
   

Ons aanbod

Wij bieden een uitdagende functie met ruimte voor eigen initiatief in een professioneel team en in een open sfeer. Je zal werken vanuit onze kantoren in Brussel.

 • Een contract van onbepaalde duur, met een indiensttreding in 2018.
 • Een aantrekkelijk salaris aangevuld met extra legale voordelen zoals groepsverzekering, woon-werkvergoeding, tussenkomst in maaltijden.
 • Een uitgebreid pakket vakantiedagen.

Onze organisatie

Katholiek Onderwijs Vlaanderen is de netwerkorganisatie van de katholieke (hoge)scholen, internaten, centra en universiteit in Vlaanderen en Brussel. Wij vertegenwoordigen onze leden op diverse fora, komen op voor hun belangen en  ondersteunen hen bij juridische, administratieve en bestuurlijke vragen. We begeleiden onze meer dan 2 200 leden bij de realisatie van het project van de katholieke dialoogschool en de verdere uitbouw van een kwaliteitsvol onderwijsaanbod. Katholiek Onderwijs Vlaanderen is de grootste onderwijsspeler in Vlaanderen en bezielt met haar pedagogisch project meer dan 935 000 kinderen, jongeren en volwassenen.

Interesse?

Voor meer inlichtingen kan je terecht bij Dirk Vanstappen, directeur Dienst Bestuur & organisatie, Guimardstraat 1, 1040 Brussel (02 529 04 09 – 0497 42 43 58 - dirk.vanstappen [at] katholiekonderwijs.vlaanderen).
 

Solliciteren

Solliciteer online. Vul je gegevens in en voeg je motivering en cv toe. We hechten veel belang aan een uitgebreide motivatie waarin je aangeeft hoe jouw ervaring aansluit bij het profiel van deze functie. Solliciteren kan uiterlijk tot en met 11 oktober 2018.

Indien we je op basis van je cv en motivatie selecteren, nodigen we je uit voor een gesprek.

Ondersteuning nodig bij het opladen van je cv of motivatie? Contacteer Marjolein Vermijl, HR - medewerker Dienst Ondersteuning via marjolein.vermijl [at] katholiekonderwijs.vlaanderen of op telefoonnummer 02 507 07 91.