Vacature expert secundair onderwijs, studiedomein Economie & organisatie

07 november 2018

We zoeken binnen Katholiek Onderwijs Vlaanderen een gedreven collega om in het team secundair onderwijs van de Dienst Curriculum en Vorming aan de slag te gaan als Expert secundair onderwijs binnen het studiedomein Economie & organisatie (100%). Bouw jij onze organisatie mee uit?

Je opdracht

Als expert secundair onderwijs (studiedomein Economie & organisatie) zal je in het team secundair onderwijs:

 • mede verantwoordelijk zijn voor de coördinatie van de studierichtingen die zich in het studiedomein Economie & organisatie bevinden
 • internationale ontwikkelingen i.v.m. het studiedomein opvolgen
 • Katholiek Onderwijs Vlaanderen op externe fora m.b.t. ontwikkelingen in het studiedomein binnen het secundair onderwijs vertegenwoordigen
 • binnen het team van secundair onderwijs mede verantwoordelijk zijn voor: visieontwikkeling in het algemeen en het studiedomein Economie & organisatie in het bijzonder; de coördinatie van de ontwikkeling van curriculumdossiers en leerplannen voor het studiedomein Economie & organisatie
 • in overleg gaan met de directies van scholen die het studiedomein Economie & organisatie aanbieden
 • in overleg gaan met de pedagogisch begeleiders in de regio’s

Je profiel

Wil je de dienstverlening aan onze scholen mee waarmaken en deel uitmaken van ons team, dan verwachten wij dat je:

 • getuigt van een overtuigd engagement binnen de katholieke dialoogschool
 • de missie en visie van Katholiek Onderwijs Vlaanderen onderschrijft
 • een ruime belangstelling voor secundair onderwijs en onderwijsvernieuwing hebt, in het bijzonder met betrekking tot de modernisering so en het domein Economie & organisatie
 • kennis hebt van het brede onderwijsveld, ten minste 10 jaar relevante onderwijservaring of gelijkwaardig waarvan min. 5 jaar ervaring in een leidinggevende functie
 • de over nodige (ped)agogische en ICT-vaardigheden beschikt
 • een teamspeler bent, maar tegelijk ook zelfstandig kan werken
 • over grote relatiebekwaamheid beschikt in functie van teamwork en vergaderingen
 • zeer communicatievaardig bent: zowel mondeling als schriftelijk
 • over een diploma hoger onderwijs in het domein Economie & organisatie beschikt

Ons aanbod

 • Wij bieden een uitdagende functie in een voltijdse detachering met behoud van het onderwijsstatuut d.w.z. vaste benoeming en salaris.
 • Je werkt voornamelijk vanuit Brussel met een startdatum vanaf januari 2019.

Onze organisatie

Katholiek Onderwijs Vlaanderen is de netwerkorganisatie van de katholieke (hoge)scholen, internaten, centra en universiteit in Vlaanderen en Brussel. Wij vertegenwoordigen onze leden op diverse fora, komen op voor hun belangen en  ondersteunen hen bij juridische, administratieve en bestuurlijke vragen. We begeleiden onze meer dan 2 200 leden bij de realisatie van het project van de katholieke dialoogschool en de verdere uitbouw van een kwaliteitsvol onderwijsaanbod. Katholiek Onderwijs Vlaanderen is de grootste onderwijsspeler in Vlaanderen en bezielt met haar pedagogisch project meer dan 935 000 kinderen, jongeren en volwassenen.

Interesse?

Voor meer informatie over de jobinhoud kan je terecht bij Cindy Lammens, teamverantwoordelijke

secundair onderwijs in de Dienst Curriculum & vorming, Guimardstraat 1, 1040 Brussel via cindy.lammens [at] katholiekonderwijs.vlaanderen of 02 507 07 31.

Solliciteren

Solliciteer online. Vul je gegevens in en voeg je motivering en cv toe. We hechten veel belang aan een uitgebreide motivatie waarin je aangeeft hoe jouw ervaring aansluit bij het profiel van deze functie. Solliciteren kan uiterlijk tot en met 23 november 2018.

Indien we je op basis van je cv en motivatie selecteren, nodigen we je uit voor een gesprek.

Ondersteuning nodig bij het opladen van je cv of motivatie? Contacteer Marjolein Vermijl, HR - medewerker Dienst Ondersteuning via marjolein.vermijl [at] katholiekonderwijs.vlaanderen of op telefoonnummer 02 507 07 91.