Vacature beleidsmedewerker Stafdienst

28 maart 2019

Beschouw je verslaggeving als een uitdaging? Til je teksten en webcontent naar een hoger niveau door je feilloos redigeerwerk? Heb je een vlotte pen? Beschik je over een goed synthetisch en analytisch vermogen?

Dan is deze vacature misschien wel iets voor jou. We zoeken een gedreven collega om in de Stafdienst van Katholiek Onderwijs Vlaanderen aan de slag te gaan als Beleidsmedewerker  m/v (100 %).

Je opdracht

Als beleidsmedewerker binnen de Stafdienst bestaat je opdracht uit:

 • nauwkeurige verslaggeving van vergaderingen binnen onze beslissings- en adviesstructuur
 • de praktische organisatie van deze vergaderingen zoals opmaak van agenda’s en opvolging
 • het medebeheer van online documenten en updaten van bestanden
 • redactiewerk van teksten, publicaties en communicaties
 • de content van de website, nieuwsbrieven en overige communicaties afstemmen op onze leden en andere doelgroepen
 • het onderhouden van de website

Je profiel

Wil je de dienstverlening aan onze scholen mee ondersteunen en deel uitmaken van ons team, dan verwachten wij dat je:

 • beschikt over een diploma bachelor of master
 • over uitstekende kennis van het Nederlands en feilloos taalgevoel beschikt
 • een tekst kan versterken door te letten op stijl en logische opbouw, met oog voor details
 • een sterk analytisch en synthetisch vermogen hebt
 • empathisch bent en je teksten kan aanpassen aan de leden en de verschillende doelgroepen
 • verslaggeving als een uitdaging beschouwt
 • zelfstandig en nauwkeurig bent
 • Officetoepassingen vlot beheerst
 • graag met nieuwe toepassingen leert werken
 • een ‘multitasker’ en een groepsspeler bent
 • een stevig engagement voor de katholieke dialoogschool hebt
 • de missie en visie van Katholiek Onderwijs Vlaanderen onderschrijft

Ons aanbod

Wij bieden een uitdagende functie met ruimte voor eigen initiatief in een professioneel team en in een open sfeer.

 • Een contract van onbepaalde duur in het statuut van “contractueel departement onderwijs (CODO)”.
 • Een aantrekkelijk loon overeenkomstig de onderwijsbarema’s (zonder wedde-anciënniteit) met extra legale voordelen zoals woon-werkvergoeding en tussenkomst in maaltijden.
 • Een uitgebreid pakket vakantiedagen.
 • We voorzien een startdatum vanaf 1 juli.

Onze organisatie

Katholiek Onderwijs Vlaanderen is de netwerkorganisatie en ledenvereniging van de katholieke (hoge)scholen, internaten, centra en universiteit in Vlaanderen en Brussel. Wij vertegenwoordigen onze leden op diverse fora, komen op voor hun belangen en  ondersteunen hen bij pedagogische, juridische, administratieve en bestuurlijke vragen. We begeleiden onze meer dan 2 400 leden bij de realisatie van het project van de katholieke dialoogschool en de verdere uitbouw van een kwaliteitsvol onderwijsaanbod. Katholiek Onderwijs Vlaanderen is de grootste onderwijsspeler in Vlaanderen en bezielt met haar pedagogisch project meer dan 935 000 kinderen, jongeren en volwassenen.

Interesse?

Voor meer informatie over de jobinhoud kun je contact opnemen met Marijke Van Bogaert, coördinator administratie Stafdienst, via 0495 48 88 40 of marijke.vanbogaert [at] katholiekonderwijs.vlaanderen.

Solliciteren

Solliciteer online. Vul je gegevens in en voeg je motivering en cv toe. We hechten veel belang aan een uitgebreide motivatie waarin je aangeeft hoe jouw ervaring aansluit bij het profiel van deze functie. Solliciteren kan uiterlijk tot en met 25 april 2019.

Indien we je op basis van je cv en motivatie selecteren, nodigen we je uit voor een gesprek.

Ondersteuning nodig bij het opladen van je cv of motivatie? Contacteer Marjolein Vermijl, HR-medewerker Dienst Ondersteuning via marjolein.vermijl [at] katholiekonderwijs.vlaanderen of op telefoonnummer 02 507 07 91.