Directiecommissie Buitengewoon onderwijs

Voorzitter 

  • Chris Smits 

Verslaggever 

  • Karine Van Thienen 

Teamverantwoordelijke 

  • Willy Claes 

Leden 

Vanuit regio Antwerpen 

  • Jeanne Van den Broeck, BuBaO VIBO De Brem, Oud - Turnhout 
  • Luc Korthoudt, BuLO Klim-Op, Hoboken 
  • Koen Bernaers, BuSO Kristus-Koning, Sint-Job-In't-Goor 
  • Plaatsvervanger: Willem Wagemans, BuSO Katrinahof, Antwerpen 
  • Kathleen Cools, BuSO Tongelsbos, Westerlo 

Vanuit regio West-Vlaanderen 

  • Hilde Clays, BuLO ’t Brugje, Veurne 
  • Plaatsvervanger: Kurt Bisschop, BuLO De Torretjes, Torhout
  • Xavier De Jaegher, VIBSO Waregem
  • Anja Uyttenhove, BuLO Bemok, Kortrijk 
  • Plaatsvervanger: Katelijne Cardoen, BuLO Bemok, Kortrijk 
  • Peter Van Damme, BuSO School van de Lovie, Poperinge 
  • Plaatsvervanger: Ine Vanruymbeke, BuSO Huize Tordale, Torhout 

Vanuit regio Oost-Vlaanderen 

  • Pascal Raes, BuLO VIBLO Leieland, Deinze 
  • Nadine Van de Sompel, BuBaO Sint-Gregorius, Gentbrugge 
  • Paul Deprost, BuSO School aan de waterkant, Gent 
  • Roland Wagemans, BuSO VTS3, Sint-Niklaas 
  • Plaatsvervanger: Nadine De Visscher, BuSO Broederschool, Lokeren

Vanuit regio Limburg 

  • Lidia Lamberigts, BuBaO De Wikke, Maaseik 
  • Mia Vandeweyer, BuBaO Sint-Elisabeth, Peer - Wijchmaal 
  • Plaatsvervanger: Carine Theunis, BuBaO De Brug, Beringen 
  • Koen Knevels, BuSO Sint-Elisabeth, Peer-Wijchmaal 
  • Koen Cornelissen, BuSO KIDS, Hasselt 
  • Plaatsvervanger: Sebastiaan Vanspauwen, BuSO VIBO Sint-Barbara

Vanuit regio Mechelen-Brussel 

  • Edwin Leemans, BuBaO St. – Jozefschool, Sint-Jans-Molenbeek
  • Griet Smeets, BuBaO en BuSO Windekind, Leuven
  • Plaatsvervanger: Marijke Vanroy, BuBaO De Sprankel, Mechelen 
  • Ingrid Limbourg, BuSO Sint-Franciscus, Roosdaal 
  • Frederik Van Cauwenberge, BuSO Cardijnschool, Laken 

Gecoöpteerde leden 

  • Sam Leys (type 6), BuBaO Centrum Ganspoel, Huldenberg 
  • Sabine Ranschaert (type 7), BuBaO Sint-Lievenspoort, Gent 

Experten van de Dienst Curriculum & Vorming 

  • Lieve Van Soom, team buitengewoon onderwijs, pedagogisch begeleider 
  • Hans Verpoest, team buitengewoon onderwijs, pedagogisch begeleider